hej Laski ma taki mały dylemat, nie wiedziałam gdzie to napisać, ale szczerze to potrzebuje rady. chodzi mi o to, że moja Oliwka ( 2 latka) pije nadal mleczko modyfikowane Nestle Junior waniliowe, kosztuje ok 12 do 15zł za kartonik.Moja "niedoszła" teściowa napiera na mnie cały czas, że powinnam już dawno małej dawać zwykłe krowie z kartonika, ze wyjdzie mi taniej itd. w dodatku mała ma na policzkach atopowa skórę - walczyłam z tym na łeb na szyje i niestety nic nie pomaga.i "teściowa" używa tego argumentu teraz ze mleczko modyfikowane moze ma za duzo 'witamin' i dlatego mała ma krostki... cholera sama juz nie wiem.
bardzo :)
OdpowiedzUsuńświetne! :)
OdpowiedzUsuń:)
OdpowiedzUsuńtak:) szczególnie tatuaż z malutkimi stópkami! można wklejać na swoje blogi??
OdpowiedzUsuńpodoba bardzo
OdpowiedzUsuńhihi zarąbisty :)
OdpowiedzUsuńMożna. Pozdrawiam, A.M. :)
OdpowiedzUsuńSwietne!!! Tyle, ze ja swojemu starszemu bym jeszcze rogi dorysowala, mlodszemu zas aureolke :-)
OdpowiedzUsuńTak,stópki przesłodkie :) fajny pomysł na tattoo;)
OdpowiedzUsuńwiedziałam, że wam się spodoba :)
OdpowiedzUsuńAniu: przepraszamy za super szybką akcję i dziękujemy za Twoją twórczość :)
to co? nowe "logo"? :)
Wow genialne!
OdpowiedzUsuńnowe logo jak nic :)
OdpowiedzUsuńbardzo:)
OdpowiedzUsuńnowe logo na tak!!!!
OdpowiedzUsuńmega fajne :)
OdpowiedzUsuńi to serduszko na końcu ogona ;)
bardzo fajne. takie ... niegrzeczne :)
OdpowiedzUsuńTo co mamuśki? Koszulki? ;))
OdpowiedzUsuńJa chce taką koszulkę z tym rysunkiem :)
Super!!!!
OdpowiedzUsuńMoim męskim okiem stwierdzam, że mi się podoba.
OdpowiedzUsuń- koszulki
OdpowiedzUsuń- torby (np też takie do wózka ;))
- kubeczki na kawę :) ooo ja bym chciała takowy w pracy mieć :D
świetne! koszulka no ba! i tatuaż na ręce też ;o)
OdpowiedzUsuńMoże dzidzia powinna mieć skrzydełka aniołka :)... że niby diablica aniołka wychowuje :)
OdpowiedzUsuńDzieci Aniołki to nie jest dobre skojarzenie jak dls mnie w kazdym razie.
OdpowiedzUsuńA praca super - gratuluje !
Też mam takie skojarzenia :( Dzidzia jest fajna :)
OdpowiedzUsuńświetne! ja też poproszę o koszulkę! tudzież torbę dla dzidziunia!
OdpowiedzUsuńNormalnie odjazd!
OdpowiedzUsuńJa też się zapisuję na koszulkę, majtki- cokolwiek byle z tym logiem ;)
Pozdrawiam!
Widać odmienne myślenie mężczyzn i kobiet :) I to jest piękne :D
OdpowiedzUsuńfajne, a i mnie wczoraj wieczorem naszło na rysunek niegrzecznej mamuśki :)
OdpowiedzUsuńi dokładnie też pomyślałam o koszulce z rysunkiem i adresem strony :)
już mi się marzy taki tatuażyk na ramieniu ;) o rogach nie wspomnę...
OdpowiedzUsuńhej Laski ma taki mały dylemat, nie wiedziałam gdzie to napisać, ale szczerze to potrzebuje rady. chodzi mi o to, że moja Oliwka ( 2 latka) pije nadal mleczko modyfikowane Nestle Junior waniliowe, kosztuje ok 12 do 15zł za kartonik.Moja "niedoszła" teściowa napiera na mnie cały czas, że powinnam już dawno małej dawać zwykłe krowie z kartonika, ze wyjdzie mi taniej itd. w dodatku mała ma na policzkach atopowa skórę - walczyłam z tym na łeb na szyje i niestety nic nie pomaga.i "teściowa" używa tego argumentu teraz ze mleczko modyfikowane moze ma za duzo 'witamin' i dlatego mała ma krostki... cholera sama juz nie wiem.
OdpowiedzUsuńLogo świetne, a na koszulkę też bym sie chętnie załapała ;))
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
suuuuper
OdpowiedzUsuńLOGO PIERWSZA KLASA :) A KOSZULKA Z TAKIM TO ŚWIETNY POMYSŁ :)
OdpowiedzUsuńsuper;) wstawiam na swoją stronkę i olinkowuję do Was:)
OdpowiedzUsuńBoskie, ja sobie chyba takie tatoo szczelę :D
OdpowiedzUsuńBella to Twoje dziecko, nie teściowej, ja nie daję małej krowiego mleka i koniec :)
OdpowiedzUsuń