niegrzecznemamuski.blogspot.com

czwartek, 11 marca 2010

wizja






















by Anna Moderska
podoba się? :)

36 komentarzy:

  1. tak:) szczególnie tatuaż z malutkimi stópkami! można wklejać na swoje blogi??

    OdpowiedzUsuń
  2. Można. Pozdrawiam, A.M. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Swietne!!! Tyle, ze ja swojemu starszemu bym jeszcze rogi dorysowala, mlodszemu zas aureolke :-)

    OdpowiedzUsuń
  4. Tak,stópki przesłodkie :) fajny pomysł na tattoo;)

    OdpowiedzUsuń
  5. wiedziałam, że wam się spodoba :)

    Aniu: przepraszamy za super szybką akcję i dziękujemy za Twoją twórczość :)

    to co? nowe "logo"? :)

    OdpowiedzUsuń
  6. mega fajne :)
    i to serduszko na końcu ogona ;)

    OdpowiedzUsuń
  7. bardzo fajne. takie ... niegrzeczne :)

    OdpowiedzUsuń
  8. To co mamuśki? Koszulki? ;))
    Ja chce taką koszulkę z tym rysunkiem :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Moim męskim okiem stwierdzam, że mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń
  10. - koszulki
    - torby (np też takie do wózka ;))
    - kubeczki na kawę :) ooo ja bym chciała takowy w pracy mieć :D

    OdpowiedzUsuń
  11. świetne! koszulka no ba! i tatuaż na ręce też ;o)

    OdpowiedzUsuń
  12. Może dzidzia powinna mieć skrzydełka aniołka :)... że niby diablica aniołka wychowuje :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Dzieci Aniołki to nie jest dobre skojarzenie jak dls mnie w kazdym razie.
    A praca super - gratuluje !

    OdpowiedzUsuń
  14. Też mam takie skojarzenia :( Dzidzia jest fajna :)

    OdpowiedzUsuń
  15. świetne! ja też poproszę o koszulkę! tudzież torbę dla dzidziunia!

    OdpowiedzUsuń
  16. Normalnie odjazd!

    Ja też się zapisuję na koszulkę, majtki- cokolwiek byle z tym logiem ;)

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  17. Widać odmienne myślenie mężczyzn i kobiet :) I to jest piękne :D

    OdpowiedzUsuń
  18. fajne, a i mnie wczoraj wieczorem naszło na rysunek niegrzecznej mamuśki :)
    i dokładnie też pomyślałam o koszulce z rysunkiem i adresem strony :)

    OdpowiedzUsuń
  19. już mi się marzy taki tatuażyk na ramieniu ;) o rogach nie wspomnę...

    OdpowiedzUsuń
  20. hej Laski ma taki mały dylemat, nie wiedziałam gdzie to napisać, ale szczerze to potrzebuje rady. chodzi mi o to, że moja Oliwka ( 2 latka) pije nadal mleczko modyfikowane Nestle Junior waniliowe, kosztuje ok 12 do 15zł za kartonik.Moja "niedoszła" teściowa napiera na mnie cały czas, że powinnam już dawno małej dawać zwykłe krowie z kartonika, ze wyjdzie mi taniej itd. w dodatku mała ma na policzkach atopowa skórę - walczyłam z tym na łeb na szyje i niestety nic nie pomaga.i "teściowa" używa tego argumentu teraz ze mleczko modyfikowane moze ma za duzo 'witamin' i dlatego mała ma krostki... cholera sama juz nie wiem.

    OdpowiedzUsuń
  21. Logo świetne, a na koszulkę też bym sie chętnie załapała ;))
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  22. LOGO PIERWSZA KLASA :) A KOSZULKA Z TAKIM TO ŚWIETNY POMYSŁ :)

    OdpowiedzUsuń
  23. super;) wstawiam na swoją stronkę i olinkowuję do Was:)

    OdpowiedzUsuń
  24. Boskie, ja sobie chyba takie tatoo szczelę :D

    OdpowiedzUsuń
  25. Bella to Twoje dziecko, nie teściowej, ja nie daję małej krowiego mleka i koniec :)

    OdpowiedzUsuń