niegrzecznemamuski.blogspot.com

czwartek, 28 stycznia 2010

Zdrowsze TV. Chwila dla siebie. Bezcenna.

Ja po obiadku zostawiam Zosię na trochę w krzesełku do karmienia i stawiam przed akwarium..Dostaje niezłej zawiechy patrząc na rybki..
Polubiłam to akwarium męża...podczas remontu liczyłam, że wszystkie egzemplarze zdechną..a teraz się cieszę, że przeżyły i do czegoś przydają:) Bo sushi z tego za bardzo nie będzie...liche to takie..;)

7 komentarzy:

  1. ;))Mój mąż też ma akwarium i nasza Zosia też lubi rybki oglądać;)), a ma dopiero 4 miesiące, hehe. Pozdr.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cha wiem jak to jest ja mam 3 urwisow i tez mielismy akwarium i niema nic lepszego siedzieli i gapili sie jakw obrazek tyle za ja mialam ich w lezaczku i tak zasypiali albo w kojcu hihihi niegrzeczna ze mnie mamusia ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. To jest codowny wynalazek moi zasypiali gapiac sie w akwarium ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. chyba sobie sprawie akwarium :D

    OdpowiedzUsuń