niegrzecznemamuski.blogspot.com

czwartek, 28 stycznia 2010

chwila spokoju u jot-ów



czasami sama proponuję i wymyślam dziecku różne zabya, aby choć przez 10 minut mieć czas tylko dla siebie. choć to i tak jest trudne bo mój syn nie lubi bawić się sam (wiem, wiem - pewnie chcaiłby braciszka/ siostrzyczkę:D) każda matka ma swoje sposoby na to jak zająć dziecko.

tą zabawę wymyślił sam junior - dużo radochy miał, i wystarczył tylko dywan a matka miała aż całe 20 minut tylko na swoje potrzeby.

8 komentarzy:

  1. 20 minut? Serio? Chyba kupie dywan..

    OdpowiedzUsuń
  2. Hehe, ja tez nie mam dywanów. Moze jakis recznik rozłożę, hehe

    OdpowiedzUsuń
  3. tak całe 20 min i to bez mamy jeeeeaaa!!!normalnie za jednym razem: wypiłam kawe, obejrzałam coś w tv, sprawdziłam poczte, bloga, allegro.

    OdpowiedzUsuń
  4. Agata, to się wpraszamy na zabawy z dywanem..jak wyzdrowieją ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Dla tych mniejszych dzieciaczkow ;)

    U nas dzis zadzialala pol litrowa butelka z fasola i kawalkami bibuly :D Sciagnelam z zajec na ktore chodzimy. Hipnoza do teraz czyli juz ponad 20min :D

    OdpowiedzUsuń
  6. okej lila, mamy 2 dywany więc na 3 dzieci starczy:) chyba, że ktoś jeszcze chętny?

    OdpowiedzUsuń
  7. HAHA kolejny przykład udowadniający, że dzieciom nie są potrzebne tysiące zabawek typu fisher price :D
    Mój dla odmiany bawił się firanką albo spinaczami(klamerkami do bielizny), 20 min przekladania z koszyczka do koszyczka :P

    OdpowiedzUsuń