niegrzecznemamuski.blogspot.com

piątek, 29 stycznia 2010

ruch społeczny

Jako socjolog oceniam naszą oddolną inicjatywę jako mającą ogromny potencjal spoleczny i mogącą wywrzeć wplyw na przyszle pokolenia matek... dlatego też wlasnie kupilam domene www.niegrzecznemamuski.pl ;-)

W przyszlosci może bedzie to nie tylko blog, a póki co nikt nam domeny nie zajmie (już teraz można przez ten adres do nas wchodzić).

A więc głoście wieść o naszym ruchu innym matkom i niech
NIEGRZECZNE MAMUSKI łączą się!!!

12 komentarzy:

  1. brawo! (Totoś by nawet zaklaskał:-) Dziękuje za zaproszenie do współtworzenia bloga. Coraz bedziej mi się podoba!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. ja już ślem wieści, wysyłam gołębie i lisy z wiadomościami do osób zainteresowanych bardziej lub mniej. Niech służy :)
    A pomysł z domeną godny Nobla!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. super niegrzeczne mamuski górą !

    OdpowiedzUsuń
  4. wow super!!!

    tu socjolog, tam informatyk, artystyczne dusze i cala reszta...badz co badz niezla z nas "korporacja" i do tego jaka zorganizowana i jak preznie dzialajaca :) fajnie :)

    OdpowiedzUsuń
  5. :) robaczek mogę prosić o twojego maila mam prywatne pytanie (bo jestę logopedą?:D)

    OdpowiedzUsuń
  6. Agata: pisz na mama.oli@wp.pl

    Tak jestem logopeda

    OdpowiedzUsuń
  7. no kochana, Ty to masz głowę na karku :) swoja drogą też dziś o tym myślałam, aczkolwiek raczej w kontekście założenia organizacji jakiejś właśnie. jak widać po historiach każdej z nas taka grupa wsparcia dobrze by nam zrobiła, gdybyśmy tylko o tym usłyszały PRZED...

    OdpowiedzUsuń
  8. Mrau :)
    tez o tym myślalam dzis..:)

    OdpowiedzUsuń
  9. bardzo bardzo faaajnie,że powstaja take inicjatywy
    maxfrau

    OdpowiedzUsuń