Jako socjolog oceniam naszą oddolną inicjatywę jako mającą ogromny potencjal spoleczny i mogącą wywrzeć wplyw na przyszle pokolenia matek... dlatego też wlasnie kupilam domene www.niegrzecznemamuski.pl ;-)
W przyszlosci może bedzie to nie tylko blog, a póki co nikt nam domeny nie zajmie (już teraz można przez ten adres do nas wchodzić).
A więc głoście wieść o naszym ruchu innym matkom i niech
NIEGRZECZNE MAMUSKI łączą się!!!
piątek, 29 stycznia 2010
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)








Ty to masz głowe :)))
OdpowiedzUsuńhehe
brawo! (Totoś by nawet zaklaskał:-) Dziękuje za zaproszenie do współtworzenia bloga. Coraz bedziej mi się podoba!!!
OdpowiedzUsuńGenialny pomysł :)
OdpowiedzUsuńja już ślem wieści, wysyłam gołębie i lisy z wiadomościami do osób zainteresowanych bardziej lub mniej. Niech służy :)
OdpowiedzUsuńA pomysł z domeną godny Nobla!!!
genialne!
OdpowiedzUsuńsuper niegrzeczne mamuski górą !
OdpowiedzUsuńwow super!!!
OdpowiedzUsuńtu socjolog, tam informatyk, artystyczne dusze i cala reszta...badz co badz niezla z nas "korporacja" i do tego jaka zorganizowana i jak preznie dzialajaca :) fajnie :)
:) robaczek mogę prosić o twojego maila mam prywatne pytanie (bo jestę logopedą?:D)
OdpowiedzUsuńAgata: pisz na mama.oli@wp.pl
OdpowiedzUsuńTak jestem logopeda
no kochana, Ty to masz głowę na karku :) swoja drogą też dziś o tym myślałam, aczkolwiek raczej w kontekście założenia organizacji jakiejś właśnie. jak widać po historiach każdej z nas taka grupa wsparcia dobrze by nam zrobiła, gdybyśmy tylko o tym usłyszały PRZED...
OdpowiedzUsuńMrau :)
OdpowiedzUsuńtez o tym myślalam dzis..:)
bardzo bardzo faaajnie,że powstaja take inicjatywy
OdpowiedzUsuńmaxfrau