No to teraz sie dopiero zacznie!
Na poczatek moze pare spraw organizacyjnych?
- publikować może każda niegrzeczna mamuśka
- dzielimy się naszymi historiami - macierzyństwo bez ściemy rulez
- opowiadajmy jak być kochającą ale wyluzowana matką
- nie oceniajmy i nie krytykujmy innych :)
To miejsce dla matek, które nie chcą poddać się presji - najlepiej, najwięcej, najszybciej, najmądrzej...
no to już.
środa, 27 stycznia 2010
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)








chcesz dołączyć do nas? napisz nam o sobie i zostaw swojego maila :)
OdpowiedzUsuńECH wyslalam Ci maila
OdpowiedzUsuńMaxxfrau@gmail.com
to moj mail
OdpowiedzUsuńpgarlicka@gmail.com
Dzień dobry. Jestem matką już 3 miesięcznej córki. Córkę urodziłam przez cesarkę. Staram się nie panikować kiedy grymasi i odpoczywac przy komputerze kiedy śpi lub się buja w leżaczku. Wysylam Wam maila: koni_25@o2.pl
OdpowiedzUsuńzapi2027@wp.pl mój mail :) Mama Filipa i Ksawerego 6 miesięcznych bliźniaków :)
OdpowiedzUsuńTo i ja się dołączę
OdpowiedzUsuńZa tydzień od roku jestem Mamą
Smoczka jak spadnie na podłogę nie wyparzam tylko podaję do ssania
Bułą karmię choć parówek nie daję
Karmiłam piersią i z butli na przemian
Noszę w chuście i wożę w wózku
Podróżuję z Milą odkąd skończyła dwa tygodnie
(...)
a mój mail to brunhilda38@tlen.pl
Ola, mama 11 miesięcznego Maćka. nieidealna mama :P mój meil: ola_jurkowska@o2.pl lub jurkowska.ola@gmail.com
OdpowiedzUsuńhej ja mam dwa potworki w domu,rok i pięć lat i gdybym była dealną mamuśką to bym chyba zwarjowała przy nich.justysia_0604@interia.pl
OdpowiedzUsuńWitam,ja mam 2och stworów,5letniego Sebastiana i 18 miesiecznego Kamila,włączam bajki często dla świetego spokoju,daje słodycze podobno za często,pozwalam icm na zbyt wiele ale i tak sa kochani(a ja podobno niekonsekwentna)Moj meil kingula24@interia.pl
OdpowiedzUsuńCześć Dziewczyny! Czy przyszła matka też może się dołączyć do blogu? Jestem w piątym miesiącu ciąży i z ogromną radością jak i niepewnością patrzę w przyszłość. Moje życie zmieni się o 180 stopni, ale już nie mogę się doczekać:) mój mail: trickie@o2.pl.
OdpowiedzUsuńParówka ,parówka a moja 9 miesięczna Lenka jakimś sposobem pochłonęła kabanosa .
OdpowiedzUsuńA miała sobie tylko "pociumać" :O)
Pozdrawiam cieplutko .
Ni matka polka - Matka Lenki i Krzyśka
nula1@poczta.onet.pl
Witam!
OdpowiedzUsuńCiesze sie bardzo ze jestescie.Jestem mamą 4 miwsiecznego Filipkai czasami mysle ze jestem zła mamą.Łapie mnie depresja,ale kiedy czytam wasze posty mysle sobie ze jakos to bedzie i przebrnę to.pozdrawiam mój mail silaczka13@wp.pl
Witam Niegrzeczne Mamuśki! :)
OdpowiedzUsuńJestem mamą 20 miesięcznego synka. Nie panikuję, że nie robi jeszcze na nocnik, wychodzę z założenia, że jeszcze ma czas, przecież w pieluszce nie pójdzie do przedszkola :) I nic nie mogę poradzić (nie chcę), że Mateusz uwielbia parówki, kabanosy, w ogóle kiełbasy :D
Pozdrawiam, Paulina. Mój mail to paulinta@wp.pl
Cieszę się, że jesteście i z chęcią do was dołancam. Mam roczną córeczkę Martę, pracuję w szpitalu i jestem konsultanką firmy Oriflame, mała zostaje z babcią, w weekendy jak studiuję córeczka jest z tatą. Najpierw dałam się zwariować, wszystko jak w książce, idelanie, wg. schematu, cycek na żadanie ( tylko w jednym mleko było) ale potem cyc+butla, wyparzanie, sranie... ble ble. Teraz jest lepije, dbam o dziecko najlepiej jak potrafię, a oczywiście idelana nie jestem :)
OdpowiedzUsuńAha Marta też nie korzysta z nocnika, od 4 miesiąca podjada skórki od chlebka i biszkopty, karmiona cycem do 4 msc, potem musiałam brać leki i nie karmiłam dalej, mogłam odciągać i przeczekać, ale karmienie cycem to dla mnie maskra była.
OdpowiedzUsuńaleksseb[małpa]gmail.com
małpa w nawiazie zamiast @ z uwagi na roboty, które slą spam itp
hej hej! jak to dobrze ze sa jeszcze NORMALNE mamuski :) jakos od poczatku narodzenia swego nyna gutencjusza wielkiego ;) jak go nazywamy, wiedzialam ze nie jestem sama!
OdpowiedzUsuńi wlasnie.. nie karmilam piersia. Jakos do mnie to nie przemawia. Zalamalam sie rozstepami i postanowilam z nimi walczyc a nie wbrew powszechnej opinii : zostaw, trudno, to pamiatka, jaka k.wa? pamiatka???!!! obwisly flak to ma byc pamiatka?! a jesli Cie facet zostawi badz zdradzi, bo nie taka Cie wziolem.. to placzi zgrzytanie zebow.. bo powinien byc wyrozumialy , bo ja urodzilam.. gowno prawda. Facet jest wzrokowcem i nawet najukochanszy mis zacznie pokazywac swoje zniechecenie. wiooosna pelna geba trza sie brac za siebie i byc mamuska szczesliwa i seksowna! jestem mama 8 miesiecznego synka. Chowam go iscie w sposob prawie ze dziki :) moczenie uszu w trakcie kapieli, nie bylo nic wygotowywane, wyparzane i prasowane za wyjatkiem pierwszych dwoch miesiecy! na swoim chcrzie posiadal gole nozki pod gartniurkiem a byl luty! smigamy na basen, i nawet sie za przeproszeniem nei usmarkal! jest zdrowym, pogodnym maluchem ktory mloci co mu sie da i kocham go nad zycie. wiec kobiety wiecej luzu i nie zameczajcie sie, bo to nie sredniowiecze zeby wsyzstko steryzlizowac. swiat jest syfiasty i im szybciej dziecko nabierze dpornosci tym lepiej dla niego ;) noo wszystko z umiarem oczywiscie :) pozdrawiam NORMALNE MATKI!!!! I dzeiki za ten blog! :)
OdpowiedzUsuń