niegrzecznemamuski.blogspot.com

środa, 27 stycznia 2010

Welcome to the Club :)

No to teraz sie dopiero zacznie!

Na poczatek moze pare spraw organizacyjnych?
- publikować może każda niegrzeczna mamuśka
- dzielimy się naszymi historiami - macierzyństwo bez ściemy rulez
- opowiadajmy jak być kochającą ale wyluzowana matką
- nie oceniajmy i nie krytykujmy innych :)

To miejsce dla matek, które nie chcą poddać się presji - najlepiej, najwięcej, najszybciej, najmądrzej...

no to już.

17 komentarzy:

  1. chcesz dołączyć do nas? napisz nam o sobie i zostaw swojego maila :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ECH wyslalam Ci maila
    Maxxfrau@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  3. to moj mail
    pgarlicka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Dzień dobry. Jestem matką już 3 miesięcznej córki. Córkę urodziłam przez cesarkę. Staram się nie panikować kiedy grymasi i odpoczywac przy komputerze kiedy śpi lub się buja w leżaczku. Wysylam Wam maila: koni_25@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. zapi2027@wp.pl mój mail :) Mama Filipa i Ksawerego 6 miesięcznych bliźniaków :)

    OdpowiedzUsuń
  6. To i ja się dołączę
    Za tydzień od roku jestem Mamą
    Smoczka jak spadnie na podłogę nie wyparzam tylko podaję do ssania
    Bułą karmię choć parówek nie daję
    Karmiłam piersią i z butli na przemian
    Noszę w chuście i wożę w wózku
    Podróżuję z Milą odkąd skończyła dwa tygodnie
    (...)
    a mój mail to brunhilda38@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  7. Ola, mama 11 miesięcznego Maćka. nieidealna mama :P mój meil: ola_jurkowska@o2.pl lub jurkowska.ola@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  8. hej ja mam dwa potworki w domu,rok i pięć lat i gdybym była dealną mamuśką to bym chyba zwarjowała przy nich.justysia_0604@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Witam,ja mam 2och stworów,5letniego Sebastiana i 18 miesiecznego Kamila,włączam bajki często dla świetego spokoju,daje słodycze podobno za często,pozwalam icm na zbyt wiele ale i tak sa kochani(a ja podobno niekonsekwentna)Moj meil kingula24@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. Cześć Dziewczyny! Czy przyszła matka też może się dołączyć do blogu? Jestem w piątym miesiącu ciąży i z ogromną radością jak i niepewnością patrzę w przyszłość. Moje życie zmieni się o 180 stopni, ale już nie mogę się doczekać:) mój mail: trickie@o2.pl.

    OdpowiedzUsuń
  11. Parówka ,parówka a moja 9 miesięczna Lenka jakimś sposobem pochłonęła kabanosa .
    A miała sobie tylko "pociumać" :O)
    Pozdrawiam cieplutko .
    Ni matka polka - Matka Lenki i Krzyśka
    nula1@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Witam!
    Ciesze sie bardzo ze jestescie.Jestem mamą 4 miwsiecznego Filipkai czasami mysle ze jestem zła mamą.Łapie mnie depresja,ale kiedy czytam wasze posty mysle sobie ze jakos to bedzie i przebrnę to.pozdrawiam mój mail silaczka13@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Witam Niegrzeczne Mamuśki! :)
    Jestem mamą 20 miesięcznego synka. Nie panikuję, że nie robi jeszcze na nocnik, wychodzę z założenia, że jeszcze ma czas, przecież w pieluszce nie pójdzie do przedszkola :) I nic nie mogę poradzić (nie chcę), że Mateusz uwielbia parówki, kabanosy, w ogóle kiełbasy :D
    Pozdrawiam, Paulina. Mój mail to paulinta@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Cieszę się, że jesteście i z chęcią do was dołancam. Mam roczną córeczkę Martę, pracuję w szpitalu i jestem konsultanką firmy Oriflame, mała zostaje z babcią, w weekendy jak studiuję córeczka jest z tatą. Najpierw dałam się zwariować, wszystko jak w książce, idelanie, wg. schematu, cycek na żadanie ( tylko w jednym mleko było) ale potem cyc+butla, wyparzanie, sranie... ble ble. Teraz jest lepije, dbam o dziecko najlepiej jak potrafię, a oczywiście idelana nie jestem :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Aha Marta też nie korzysta z nocnika, od 4 miesiąca podjada skórki od chlebka i biszkopty, karmiona cycem do 4 msc, potem musiałam brać leki i nie karmiłam dalej, mogłam odciągać i przeczekać, ale karmienie cycem to dla mnie maskra była.

    aleksseb[małpa]gmail.com

    małpa w nawiazie zamiast @ z uwagi na roboty, które slą spam itp

    OdpowiedzUsuń
  16. hej hej! jak to dobrze ze sa jeszcze NORMALNE mamuski :) jakos od poczatku narodzenia swego nyna gutencjusza wielkiego ;) jak go nazywamy, wiedzialam ze nie jestem sama!

    OdpowiedzUsuń
  17. i wlasnie.. nie karmilam piersia. Jakos do mnie to nie przemawia. Zalamalam sie rozstepami i postanowilam z nimi walczyc a nie wbrew powszechnej opinii : zostaw, trudno, to pamiatka, jaka k.wa? pamiatka???!!! obwisly flak to ma byc pamiatka?! a jesli Cie facet zostawi badz zdradzi, bo nie taka Cie wziolem.. to placzi zgrzytanie zebow.. bo powinien byc wyrozumialy , bo ja urodzilam.. gowno prawda. Facet jest wzrokowcem i nawet najukochanszy mis zacznie pokazywac swoje zniechecenie. wiooosna pelna geba trza sie brac za siebie i byc mamuska szczesliwa i seksowna! jestem mama 8 miesiecznego synka. Chowam go iscie w sposob prawie ze dziki :) moczenie uszu w trakcie kapieli, nie bylo nic wygotowywane, wyparzane i prasowane za wyjatkiem pierwszych dwoch miesiecy! na swoim chcrzie posiadal gole nozki pod gartniurkiem a byl luty! smigamy na basen, i nawet sie za przeproszeniem nei usmarkal! jest zdrowym, pogodnym maluchem ktory mloci co mu sie da i kocham go nad zycie. wiec kobiety wiecej luzu i nie zameczajcie sie, bo to nie sredniowiecze zeby wsyzstko steryzlizowac. swiat jest syfiasty i im szybciej dziecko nabierze dpornosci tym lepiej dla niego ;) noo wszystko z umiarem oczywiscie :) pozdrawiam NORMALNE MATKI!!!! I dzeiki za ten blog! :)

    OdpowiedzUsuń