niegrzecznemamuski.blogspot.com

piątek, 29 stycznia 2010

Logo?




Co Wy na coś takiego?

8 komentarzy:

  1. Mi się podoba,tylko kolor bym zmieniła na wściekły pink;)

    OdpowiedzUsuń
  2. no właśnie ja z tym różem to mam problem, tak od maleńkości. Jakoś się nie lubimy :) dlatego tak asekuracyjnie

    OdpowiedzUsuń
  3. Logo suuper i zdecydowanie wściekły róż

    OdpowiedzUsuń
  4. Czy ktoś jeszcze ma problemy z pisaniem komentarzy z komórki (htc z android)? Niby się zamieszczają, ale ich nie widać...

    OdpowiedzUsuń
  5. ja niestety muszę skrytykować troszkę ;) zajmuję się tym zawodowo więc się nie powstrzymam ;))

    zbyt oczywiste, zbyt toporne, trudne do aplikacji.
    a jeśli już, to lepiej wszystko bez outline'u albo wszystko z.

    ale co do koloru zgodzę się, że wściekły róż pasuje jak ulał do całej idei!

    (a cała inicjatywa przednia - choć pierwszy raz jestem i się dopiero zapoznaję z całością:)

    OdpowiedzUsuń