Mi się podoba,tylko kolor bym zmieniła na wściekły pink;)
róż zdecydowanie:)
no właśnie ja z tym różem to mam problem, tak od maleńkości. Jakoś się nie lubimy :) dlatego tak asekuracyjnie
PINK, PINK, PINK RULEZ:):)
Logo suuper i zdecydowanie wściekły róż
Czy ktoś jeszcze ma problemy z pisaniem komentarzy z komórki (htc z android)? Niby się zamieszczają, ale ich nie widać...
RÓŻ i już! :-)
ja niestety muszę skrytykować troszkę ;) zajmuję się tym zawodowo więc się nie powstrzymam ;))zbyt oczywiste, zbyt toporne, trudne do aplikacji.a jeśli już, to lepiej wszystko bez outline'u albo wszystko z.ale co do koloru zgodzę się, że wściekły róż pasuje jak ulał do całej idei!(a cała inicjatywa przednia - choć pierwszy raz jestem i się dopiero zapoznaję z całością:)
Mi się podoba,tylko kolor bym zmieniła na wściekły pink;)
OdpowiedzUsuńróż zdecydowanie:)
OdpowiedzUsuńno właśnie ja z tym różem to mam problem, tak od maleńkości. Jakoś się nie lubimy :) dlatego tak asekuracyjnie
OdpowiedzUsuńPINK, PINK, PINK RULEZ:):)
OdpowiedzUsuńLogo suuper i zdecydowanie wściekły róż
OdpowiedzUsuńCzy ktoś jeszcze ma problemy z pisaniem komentarzy z komórki (htc z android)? Niby się zamieszczają, ale ich nie widać...
OdpowiedzUsuńRÓŻ i już! :-)
OdpowiedzUsuńja niestety muszę skrytykować troszkę ;) zajmuję się tym zawodowo więc się nie powstrzymam ;))
OdpowiedzUsuńzbyt oczywiste, zbyt toporne, trudne do aplikacji.
a jeśli już, to lepiej wszystko bez outline'u albo wszystko z.
ale co do koloru zgodzę się, że wściekły róż pasuje jak ulał do całej idei!
(a cała inicjatywa przednia - choć pierwszy raz jestem i się dopiero zapoznaję z całością:)