dobry ten pink :) jak nie bedzie innych propozycji do poniedzialku to zostanie uznane oficjalnie (bo jeszcze inne dziewczyny sie deklarowaly, ze cos zrobia wiec dajmy szanse).
bardzo podoba mi się Wasz pomysł ze stronką jest super, ale jeśli mogę coś zasugerować co do logo. słowo "niegrzeczne" ma raczej silne znaczenie, więc nie stosowałabym tu czcionki szeryfowej, która raczej kojarzy się z czymś spokojnym, poważnym etc. kolor jak najbardziej ok i zastanowiłabym się jeszcze nad tym czy niezbędna jest tu czarna obwódka. jak mnie oświeci to może i ja podeślę jakiś własny pomysł, ale nie wiem czy zdążę do pn ;)
Jako czytelniczka jestem tutaj nowa, ale pozwolę sobie zabrać głos :) Zwolenniczką też nie jestem, ale ta wersja najbardziej mi się podoba :) Taka drobna sugestia postronnej czytelniczki.
dobry ten pink :) jak nie bedzie innych propozycji do poniedzialku to zostanie uznane oficjalnie (bo jeszcze inne dziewczyny sie deklarowaly, ze cos zrobia wiec dajmy szanse).
OdpowiedzUsuńhi hi:)
bardzo podoba mi się Wasz pomysł ze stronką jest super, ale jeśli mogę coś zasugerować co do logo. słowo "niegrzeczne" ma raczej silne znaczenie, więc nie stosowałabym tu czcionki szeryfowej, która raczej kojarzy się z czymś spokojnym, poważnym etc. kolor jak najbardziej ok i zastanowiłabym się jeszcze nad tym czy niezbędna jest tu czarna obwódka. jak mnie oświeci to może i ja podeślę jakiś własny pomysł, ale nie wiem czy zdążę do pn ;)
OdpowiedzUsuńFajne:) ale rzeczywiście można pokombinować troszkę z napisem , z obramowaniem, jednak na mnie proszę nie liczyć ;):)
OdpowiedzUsuńJako czytelniczka jestem tutaj nowa, ale pozwolę sobie zabrać głos :) Zwolenniczką też nie jestem, ale ta wersja najbardziej mi się podoba :) Taka drobna sugestia postronnej czytelniczki.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
to tak tylko roboczo machnięte na szybko, kombinowałam chwile jak Mały poszedł spać. Tak więc wszelkie przeróbki wskazane :)
OdpowiedzUsuńJak dla mnie idealne
OdpowiedzUsuń