Ja rowniez dziekuje bardzo:))) teraz nie czuje sie taka zła i taka samotna, jest nas wiele tylko zamiast cicho siedziec mozemy w koncu cos powiedziec:)))
Ja rowniez dziekuje bardzo:))) teraz nie czuje sie taka zła i taka samotna, jest nas wiele tylko zamiast cicho siedziec mozemy w koncu cos powiedziec:)))
OdpowiedzUsuń