oto mój aktualny sposób na sprawdzenie poczty/przeczytanie najnowszych postów:
dostal pod choinkę taki zestaw porcelanowy... najpierw zajmuje się jego pokrywką, potem zjada oslonki, potem wszystko obgryza, a na koniec stuka kubkiem o mieseczke bądź talerzyk :) polecam :)








Ja polecam chusteczki higieniczne w pudełku ;) Najlepiej takie paczki 200szt.. 20 minut z głowy ;) Trzymam takie podarte poupychane w pudelko zawsze na takie okazje ;)
OdpowiedzUsuńtylko, że mój uwielnia te podarte kawalki zjadać (?)
OdpowiedzUsuńja bym z przyjemnością te chusteczki wykorzystała ale Mateusz od razu wszystko zjada...nawet raz postanowiłam poświęcić gazety do których się wiecznie dobiera, niech sobie podrze, niech ma radochę,ale on pakuje wszystko do buzi i koniec.
OdpowiedzUsuńtak chusteczki zdecydowanie polecam:D
OdpowiedzUsuńAno, mimo wszystko trzba miec na oku, moj zaczyna zjadac dopiero jak wszystkie wyciągnie ;)
OdpowiedzUsuńWiem, że nie powinnam, ale u nas sprawdzają się (oczywiście od czasu do czasu ) chusteczki (o zgrozo !)do pupy nasączone aloesem, wysysa je już od 1 miesiąca, skończyła niedawno 10 i żyje :))
OdpowiedzUsuńPrzynajmniej ich nie zjada (w odróżnieniu od zwykłych),najlepsza zabawa to wyciąganie z pojemniczka :)
OdpowiedzUsuń