niegrzecznemamuski.blogspot.com

czwartek, 28 stycznia 2010

chwila spokoju

nie jestesmy takie zle, po prostu czasem potrzebujemy chwili spokoju...
oto mój aktualny sposób na sprawdzenie poczty/przeczytanie najnowszych postów:


dostal pod choinkę taki zestaw porcelanowy... najpierw zajmuje się jego pokrywką, potem zjada oslonki, potem wszystko obgryza, a na koniec stuka kubkiem o mieseczke bądź talerzyk :) polecam :)

7 komentarzy:

  1. Ja polecam chusteczki higieniczne w pudełku ;) Najlepiej takie paczki 200szt.. 20 minut z głowy ;) Trzymam takie podarte poupychane w pudelko zawsze na takie okazje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. tylko, że mój uwielnia te podarte kawalki zjadać (?)

    OdpowiedzUsuń
  3. ja bym z przyjemnością te chusteczki wykorzystała ale Mateusz od razu wszystko zjada...nawet raz postanowiłam poświęcić gazety do których się wiecznie dobiera, niech sobie podrze, niech ma radochę,ale on pakuje wszystko do buzi i koniec.

    OdpowiedzUsuń
  4. tak chusteczki zdecydowanie polecam:D

    OdpowiedzUsuń
  5. Ano, mimo wszystko trzba miec na oku, moj zaczyna zjadac dopiero jak wszystkie wyciągnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Wiem, że nie powinnam, ale u nas sprawdzają się (oczywiście od czasu do czasu ) chusteczki (o zgrozo !)do pupy nasączone aloesem, wysysa je już od 1 miesiąca, skończyła niedawno 10 i żyje :))

    OdpowiedzUsuń
  7. Przynajmniej ich nie zjada (w odróżnieniu od zwykłych),najlepsza zabawa to wyciąganie z pojemniczka :)

    OdpowiedzUsuń