niegrzecznemamuski.blogspot.com

piątek, 29 stycznia 2010

miłego weekendu.

wow, dużo nas, niegrzecznych :)
fajnie, że nie wszystkie jesteśmy takie idealne, że umiemy opowiedzieć o tym, że macierzyństwo to nie tylko bajkowy obrazek z reklamy coca-coli ;-)

krzyczmy głośno o karmieniu po ludzku, o prawo do wyboru jak chcemy rodzić. krzyczmy o wolne chwile, o odpoczynek, o radosne macierzyństwo bez niepotrzebnych stresów, o to, żeby dobre rady ciotki, babcie i koleżanki zachowały dla siebie :)

zadowolona, wypoczęta i wyluzowana matka to szczęśliwe dziecko :) czego sobie i Wam na weekend życze!

love&peace.
;-)

9 komentarzy:

  1. tak jak marcia pisze amen. a obrazek the best!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcie super,pięknie byłoby mieć czasem taki mechanizm:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię czytać takie blogi, rady mam. Sama jeszcze nie urodziłam. W moim przypadku nie jest to taka prosta sprawa, a właściwie skomplikowana. Co czasem bardzo boli mnie jako kobietę, w której instynkt macierzyński kipi. Ale wierzę, że mi i mojemu partnerowi uda się przezwyciężyć wszystkie przeciwności. Więc póki co uwielbiam czytać o urokach i tych trochę mniej przyjemnych stronach macierzyństwa jak i właśnie różnych wskazówek i zbierać je w pamięci na przyszłość :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Mój sąsiad twierdzi, że dzieci powinny mieć taki włącznik do 7-go roku życia:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Kami nie łam się tym że,jeszcze masz potomstwa.Mnie też długo zeszło leczyłam się 6lat. Ale udało się!!!!! Mam 3 letniego chłopczyka i powiem Ci że czasami przydałby się taki pstryczek:-)))).

    OdpowiedzUsuń
  6. brakuje tam :nie masz potomstwa:przepraszam

    OdpowiedzUsuń