niegrzecznemamuski.blogspot.com

środa, 30 czerwca 2010

gdziekolwiek będziesz


Niegrzeczna Mamusko! Weź dzieciaka pod pache i pójdz w niedziele postawić swój krzyżyk!

Wybory nie przekreslają twoich planów na weekend... www.gdziekolwiek-bedziesz.pl

8 komentarzy:

  1. Tak tak! Biorę nawet dwóch pod pachę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nasze Dziecko ostatnio ma ostrą fazę na gumowe kaczki. A jak zacznie wykrzykiwać KAKA! KAKA! przy urnie? :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mama G.: na szczęscie Tymek jest na etapie Ko Ko Ko (kura;)))

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja też do Mamy G. :)
    Na mistrzostwach w drużynie brazylijskiej grał piłkarz zwany Kaka. Po prostu ludzie pomyślą, że taki maluch a już kibic ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. @ ECH - Noooo! z Ko-Ko-koniecznie musisz zaliczyć wybory!
    @ Kinga - oglądaliśmy, a jakże :) Piłki, czyli bum-bumy to kolejny fix Młodego zaraz po brym-brymach i ka-kach!

    OdpowiedzUsuń
  6. Brum-brumy, kaki i inne brym-brymy jeszcze przede mną:) Nie mogę się doczekać.... Teraz moje dziecko jest na etapie ultradźwięków. Jak jej nie minie, to będę musiała wymienić całą zastawę ;)
    Do zobaczenia jutro przy urnach:)

    OdpowiedzUsuń
  7. Oczywiście, że idę głosować z dzieckiem- tak jak przy pierwszej turze :) Szczególnie, że ma być ładna pogoda.

    OdpowiedzUsuń