Niegrzeczna Mamusko! Weź dzieciaka pod pache i pójdz w niedziele postawić swój krzyżyk! Wybory nie przekreslają twoich planów na weekend... www.gdziekolwiek-bedziesz.pl
@ ECH - Noooo! z Ko-Ko-koniecznie musisz zaliczyć wybory! @ Kinga - oglądaliśmy, a jakże :) Piłki, czyli bum-bumy to kolejny fix Młodego zaraz po brym-brymach i ka-kach!
Brum-brumy, kaki i inne brym-brymy jeszcze przede mną:) Nie mogę się doczekać.... Teraz moje dziecko jest na etapie ultradźwięków. Jak jej nie minie, to będę musiała wymienić całą zastawę ;) Do zobaczenia jutro przy urnach:)
Tak tak! Biorę nawet dwóch pod pachę ;)
OdpowiedzUsuńNasze Dziecko ostatnio ma ostrą fazę na gumowe kaczki. A jak zacznie wykrzykiwać KAKA! KAKA! przy urnie? :)
OdpowiedzUsuńObowiązkowo :-)
OdpowiedzUsuńMama G.: na szczęscie Tymek jest na etapie Ko Ko Ko (kura;)))
OdpowiedzUsuńJa też do Mamy G. :)
OdpowiedzUsuńNa mistrzostwach w drużynie brazylijskiej grał piłkarz zwany Kaka. Po prostu ludzie pomyślą, że taki maluch a już kibic ;)
@ ECH - Noooo! z Ko-Ko-koniecznie musisz zaliczyć wybory!
OdpowiedzUsuń@ Kinga - oglądaliśmy, a jakże :) Piłki, czyli bum-bumy to kolejny fix Młodego zaraz po brym-brymach i ka-kach!
Brum-brumy, kaki i inne brym-brymy jeszcze przede mną:) Nie mogę się doczekać.... Teraz moje dziecko jest na etapie ultradźwięków. Jak jej nie minie, to będę musiała wymienić całą zastawę ;)
OdpowiedzUsuńDo zobaczenia jutro przy urnach:)
Oczywiście, że idę głosować z dzieckiem- tak jak przy pierwszej turze :) Szczególnie, że ma być ładna pogoda.
OdpowiedzUsuń