niegrzecznemamuski.blogspot.com

piątek, 25 czerwca 2010

uśmiechnij się! są wakacje!

http://www.youtube.com/watch?v=pfZrbkPE5Ps

PS. czekamy na wasze nagrania :)

8 komentarzy:

  1. Ale ma wyczucie rytmu! Szok.
    Myślałam, że mam swoje nagranie własnych dzieci wysłać, ale tu taka konkurencja, że nie ma szans, hehehe

    OdpowiedzUsuń
  2. lila: nie wszyscy mają brazylijską krew, ale jestem pewna, że twoim bliźniacy razem stanowią ostrą konkurencje :) dawaj! czekamy!

    OdpowiedzUsuń
  3. Niewiarygodny! :)
    A czy -śpiewanie- biesiadnych hiciorów też się liczy?

    OdpowiedzUsuń
  4. Dzisiaj przeżyłam pierwszą porażkę jako matka... Nie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze moja córka potrafi lepiej. O nieeee!!!! ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. ECH, nie mogę się nie zgodzić, że razem to Oni mają pomysły, oj mają...;)

    OdpowiedzUsuń
  6. hahahaha - nieźle pieluchą wymiata ;p;p;p

    OdpowiedzUsuń