KOCHANI!!!
Mala przyjaciolka Oli - 7miesieczna Hania bardzo ciezko zachorowala.
OSTRA BIALACZKA SZPIKOWA AML M5
Hanulka zmaga sie z choroba.Jest po pierwszej dawce chemii.
Jest silna, dzielna i ma najwspanialszych rodzicow na ziemi!!!
Moi Drodzy!!!
Rodzice Hani w miare mozliwosci beda aktualizowac Haniowego bloga. Obecnie staraja sie zalozyc konto w Fundacji by moc zbierac 1% podatku, do tej pory pieniazki mozna wplacac na konto Mamy Hani. Numer konta u mnie na priv.
mama.oli@wp.pl
Blog HANI
www.haniazet.blogspot.com lub www.haniazajdel.com
PROSBA - Sledzcie czytajcie i rozsylajcie dalej.
LICZE NA WAS "Niegrzeczne Mamuski"
środa, 3 lutego 2010
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz