niegrzecznemamuski.blogspot.com

poniedziałek, 8 lutego 2010

nasza przyszłość ;-)

14 komentarzy:

  1. śmiejcie się, śmiejcie, a ja znam taki dom, gdzie tak to się właśnie odbywa - masakra!!
    Lila - jak tam DDTVN? byli, kręcili, będzie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Byli, kręcili, chyba będzie
    Pośmiejemy się razem, bo sceny były podobne jak na tym zdjęciu, hehe
    Osiedle mnie znienawidzi ;)))

    OdpowiedzUsuń
  3. a powiedzieli kiedy ewentualnie będzie, żebym nie przegapiła - czujna muszę być :)

    OdpowiedzUsuń
  4. to wszyscy czekamy na środę:)oglądalność będzie super;)

    OdpowiedzUsuń
  5. a ja kaze rodzicom nagrac, bo moja francuska kablowka nie ma w ofercie tvn :)))

    OdpowiedzUsuń
  6. A może ktoś ma dojście (Miki?) żeby tutaj oryginał wrzucić jak już będzie?

    OdpowiedzUsuń
  7. na pewno będzie nagranie na stronie DDTVN jakos chwile po emisji :) a emisja juz w srode???

    OdpowiedzUsuń
  8. Wow w środę to szybko :0)
    Będę zaglądać na stronkę DDTVN i wyczekiwać :0)

    OdpowiedzUsuń
  9. ta sroda??? no to i ja bede musiala nagrywarke odpalic :D

    OdpowiedzUsuń