haha, dobre :))
śmiejcie się, śmiejcie, a ja znam taki dom, gdzie tak to się właśnie odbywa - masakra!!Lila - jak tam DDTVN? byli, kręcili, będzie?
Byli, kręcili, chyba będziePośmiejemy się razem, bo sceny były podobne jak na tym zdjęciu, heheOsiedle mnie znienawidzi ;)))
a powiedzieli kiedy ewentualnie będzie, żebym nie przegapiła - czujna muszę być :)
chyba środa
Lila: opowiedz coś więcej :D
to wszyscy czekamy na środę:)oglądalność będzie super;)
aż sobie nagram :)
a ja kaze rodzicom nagrac, bo moja francuska kablowka nie ma w ofercie tvn :)))
A może ktoś ma dojście (Miki?) żeby tutaj oryginał wrzucić jak już będzie?
nie zgadzam się ;)
na pewno będzie nagranie na stronie DDTVN jakos chwile po emisji :) a emisja juz w srode???
Wow w środę to szybko :0)Będę zaglądać na stronkę DDTVN i wyczekiwać :0)
ta sroda??? no to i ja bede musiala nagrywarke odpalic :D
haha, dobre :))
OdpowiedzUsuńśmiejcie się, śmiejcie, a ja znam taki dom, gdzie tak to się właśnie odbywa - masakra!!
OdpowiedzUsuńLila - jak tam DDTVN? byli, kręcili, będzie?
Byli, kręcili, chyba będzie
OdpowiedzUsuńPośmiejemy się razem, bo sceny były podobne jak na tym zdjęciu, hehe
Osiedle mnie znienawidzi ;)))
a powiedzieli kiedy ewentualnie będzie, żebym nie przegapiła - czujna muszę być :)
OdpowiedzUsuńchyba środa
OdpowiedzUsuńLila: opowiedz coś więcej :D
OdpowiedzUsuńto wszyscy czekamy na środę:)oglądalność będzie super;)
OdpowiedzUsuńaż sobie nagram :)
OdpowiedzUsuńa ja kaze rodzicom nagrac, bo moja francuska kablowka nie ma w ofercie tvn :)))
OdpowiedzUsuńA może ktoś ma dojście (Miki?) żeby tutaj oryginał wrzucić jak już będzie?
OdpowiedzUsuńnie zgadzam się ;)
OdpowiedzUsuńna pewno będzie nagranie na stronie DDTVN jakos chwile po emisji :) a emisja juz w srode???
OdpowiedzUsuńWow w środę to szybko :0)
OdpowiedzUsuńBędę zaglądać na stronkę DDTVN i wyczekiwać :0)
ta sroda??? no to i ja bede musiala nagrywarke odpalic :D
OdpowiedzUsuń