Uwaga !
Uruchomiłam STRONĘ Niegrzeczne Mamuśki.
Jest to na tyle udogodnienie, że każdy fan ma możliwość zaczynania dyskusji, wrzucania linków.
Może będzie to udogodnieniem dla działania bloga, mogą pisać swoje propozycje osoby nie mające uprawnień administratora itd.
Uruchomiłam STRONĘ Niegrzeczne Mamuśki.
Jest to na tyle udogodnienie, że każdy fan ma możliwość zaczynania dyskusji, wrzucania linków.
Może będzie to udogodnieniem dla działania bloga, mogą pisać swoje propozycje osoby nie mające uprawnień administratora itd.
pomysł głównie dlatego, że dużo nas ;)
i trochę się gubię czasami.
i chciałabym poznać z kim 'współpracuję'.
i można zgromadzić sympatyków w jednym jasnym miejscu.
i
pomysł do przedyskutowania jeżeli ktoś na 'nie' oczywiście.
;)










jestem na 'tak'! już wysłałam zaproszenie :)
OdpowiedzUsuńtylko moze napisz niegrzecznemamuski.pl - latwiej będzie innym zapamiętać :-)
OdpowiedzUsuńdolaczylam i ja :)
OdpowiedzUsuńi ja tyż:)
OdpowiedzUsuńI ja i ja :)
OdpowiedzUsuńo, fajny pomysł!
OdpowiedzUsuńzałożyłam konto i dołączyłam również ;)
OdpowiedzUsuńU nas 3 x TAK!!!
OdpowiedzUsuńYes,yes,yes:)
OdpowiedzUsuńNie ma mnie na facebooku - już dawno chciałam zrobić sobie takie TSHIRT :)
OdpowiedzUsuńBoje sie, ze wsiąkne, a już na update bloga nie wystarcza mi czasu!
Ja tez na tak ;0)
OdpowiedzUsuńmy tez na tak
OdpowiedzUsuńMarzą mi się takie billboardy na ulicach W-wy i innych polskich miast. A hasło na plakaty, które by wisiały przed szpitalami położniczymi:
OdpowiedzUsuńMAMUŚKA NIE DAJ SIĘ!
O właśnie, koszulka super pomysł :)
OdpowiedzUsuńPOtem sobie zrobimy zdjęcie w takich koszulkach i każda wrzuci, hehe
tak tak!!
OdpowiedzUsuńjestem za , chyba wreszcie bardziej uaktywnię się na facebooku:)
OdpowiedzUsuńno fajnie, ale ja napisałam pierwszy posta na tablicy i został od razu skasowany, trochę niefajnie :(
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńPanie Patos, przepraszam: jesli chodzi o tytul, to nigdy mi by cos takiego nie przyszlo do glowy.
OdpowiedzUsuńAle jak to mowia? Glodnemu chleb na mysli, tak....?
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńzaraz dołacze i Ja :)
OdpowiedzUsuńdołaczyłam i jestem
OdpowiedzUsuńJa też jestem z wami.
OdpowiedzUsuńjestescie SUppperrrr babki
OdpowiedzUsuń