niegrzecznemamuski.blogspot.com

wtorek, 2 lutego 2010

Mamuśki na facebook

Uwaga !
Uruchomiłam STRONĘ Niegrzeczne Mamuśki.
Jest to na tyle udogodnienie, że każdy fan ma możliwość zaczynania dyskusji, wrzucania linków.
Może będzie to udogodnieniem dla działania bloga, mogą pisać swoje propozycje osoby nie mające uprawnień administratora itd.





pomysł głównie dlatego, że dużo nas ;)
i trochę się gubię czasami.
i chciałabym poznać z kim 'współpracuję'.
i można zgromadzić sympatyków w jednym jasnym miejscu.

i



pomysł do przedyskutowania jeżeli ktoś na 'nie' oczywiście.

;)

25 komentarzy:

  1. jestem na 'tak'! już wysłałam zaproszenie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. tylko moze napisz niegrzecznemamuski.pl - latwiej będzie innym zapamiętać :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. założyłam konto i dołączyłam również ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie ma mnie na facebooku - już dawno chciałam zrobić sobie takie TSHIRT :)
    Boje sie, ze wsiąkne, a już na update bloga nie wystarcza mi czasu!

    OdpowiedzUsuń
  5. Marzą mi się takie billboardy na ulicach W-wy i innych polskich miast. A hasło na plakaty, które by wisiały przed szpitalami położniczymi:
    MAMUŚKA NIE DAJ SIĘ!

    OdpowiedzUsuń
  6. O właśnie, koszulka super pomysł :)
    POtem sobie zrobimy zdjęcie w takich koszulkach i każda wrzuci, hehe

    OdpowiedzUsuń
  7. jestem za , chyba wreszcie bardziej uaktywnię się na facebooku:)

    OdpowiedzUsuń
  8. no fajnie, ale ja napisałam pierwszy posta na tablicy i został od razu skasowany, trochę niefajnie :(

    OdpowiedzUsuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  11. Panie Patos, przepraszam: jesli chodzi o tytul, to nigdy mi by cos takiego nie przyszlo do glowy.
    Ale jak to mowia? Glodnemu chleb na mysli, tak....?

    OdpowiedzUsuń
  12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  13. zaraz dołacze i Ja :)

    OdpowiedzUsuń
  14. Ja też jestem z wami.

    OdpowiedzUsuń
  15. jestescie SUppperrrr babki

    OdpowiedzUsuń