Potrzeba więcej Niegrzecznych Mamusiek do tv!
Napisala do mnie pania z ddtvn: "(...) Wciąż szukam bohaterek. Tworzycie fajną inicjatywę, a żadna nie chce o niej powiedzieć. To naprawdę nie jest ani trudne ani czasochłonne (...)"
no? kto nie jest niesmialy?!? :)
sobota, 27 lutego 2010
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)








Jak chetnych brak to pojde ;) Ale czekam na wsparcie :D W grupie sila, wiec dolaczcie do mnie. Eliza? Pojdziesz? Razem razniej :)
OdpowiedzUsuńto ja już nie wiem, czy dobrze rozumuję...
OdpowiedzUsuńnie było dotąd nagrania dla DDTVN bo ja se gały wypatruję na ich stronie
nie mam ja bidulka polskiej tv tu na obczyźnie i czekam co tam rzucą do sieci :(
to jak w końcu? było? nie było? dopiero ma być?
ja jestem chetna, kasienka0@autograf.pl, czekam i zapraszam na mojego bloga http://matkaikochanka.blox.pl/html,pozdrawiam wszystkie niegrzeczne mamuski popijajac zdrowie lampka wina :)na zdrowie
OdpowiedzUsuńrobaczek: ja? oj nieee ;(
OdpowiedzUsuńmama Karoliny: z tego co ja rozumuje to nakręcili material z Lilą, ale potrzebują kogoś jeszcze...
OdpowiedzUsuńejjj no to sama nigdzie nie ide :)
OdpowiedzUsuńrobaczek - chyba nie bedziesz sama :) organizuje grupe, dam znac jak sie uda.
OdpowiedzUsuńno ja chyba bede we wtorek na zywo...kto ze mną?
OdpowiedzUsuńI stalo sie:)
OdpowiedzUsuńDzis w DDTVN :D
Pozdrawiam :D
Dzięki dziewczyny, że poszłyście - miałam okazję Was zobaczyć i poczułam wielki kamień spadający z serca. Uffffff proszę o przyjęcie do swojego grona:)))bo coś mi się widzi, że to jest właśnie mój świat.
OdpowiedzUsuńJestem Kasia, jak będę miała chwilę to się wczytam w stronę i zarejestruję co bym taka anonimowa nie była.
Rewelacyjne miejsce! Nareszcie będzie z kim pogadać! Dziękuję, że zdecydowałyście się wystąpić w DDTVN, gdyby nie to, pewnie nigdy bym się o Was nie dowiedziała... Pozdrawiam niegrzeczne mamuśki i z przyjemnością dołączam do grona :)
OdpowiedzUsuńKasia - mama 4 letniego Mateusza i 7-miesięcznch bliźniaków Majki i Maćka
chyba DDTVN najpierw powinnam podziekowac ,zewas namierzyli :)
OdpowiedzUsuńsuper blogowisko
Ja również Wam dziękuję. Przynajmniej wiem, że nie jestem jedyna... Już myślałam,że ze mnie taka wyrodna matka...
OdpowiedzUsuńJa też bardzo chętnie bym do was chciała dołączyć,
pozdrawiam
zgadzam sie z poprzedniczkami fajnie ze sie pokazalyscie i mozna bylo sie o was dowiedziec:) pozdrawiam Kamila
OdpowiedzUsuńjesteście wielkie i dajecie ogromną otuchę. cieszę się że nie jestem sama
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
ewa - mama - szkrabików
Witajcie!!!!
OdpowiedzUsuńObejrzałam DDTVN, odpaliłam kompa, wklepałam Waszą stronkę i jestem...wprosiłam się, bo nareszcie będę mogła szczerze pogadać a nie ukrywać to, że karmię dziecko "parówkami", czy "bułą"!!!!
Dzięki dziewczyny!!!
Witajcie:)
OdpowiedzUsuńja również nie miałam pojęcia,że taka strona istnieje...i bardzo się ciesze.akurat dziś miałam kiepski poranek z moim 3letnim Karolkiem,po ciężkim starciu,odprowadziłam go do przedszkola,usiadłam,włączyłam tvn i pomyślałam kurcze chyba bycie mamą coś mi nie wychodzi,ciekawe czy tylko mi tak nerwy puszczają,a tu nagle patrze jaki zbieg okoliczności od razu humor mi wrócił:)
super,dzięki pozdrawiam Danka:)
Fajnie, że jest nas więcej :)
OdpowiedzUsuńNa końcu wizyty w DD TVN poruszyłyście kolejną kwestię tabu: "depresja poporodowa", jakby trzeba było wywodu w tym temacie to się polecam, bo na mnie patrzyli jak na kosmitkę,że się do jej posiadania otwarcie przyznawałam. A ja wychodziłam z założenia, że lepiej żeby inne znajome nowe mamy o tym wiedziały, bo jakby którąś ta mało przyjemna przypadłość dopadła to wiedziały z kim pogadać. I jeszcze jedno, może stwórzcie osobny kącik dla mam jeszcze w ciąży, żeby wiedziały,że można być szczęśliwą ciężarną i nie wiedzieć w którym dokładnie tygodniu ciąży się jest, nie słuchać muzyki dzięki której twoje dziecko w brzuchu wyrośnie na geniusza, nie przemawiać do swojego brzucha, mieć wizję dziecka jako rosnącego w brzuchu obcego-pasożyta :), nie uprawiać sportu na zapas, żeby po ciąży ładnie wyglądać, nie posiadać wiedzy na temat kolejnych faz porodu itd itp
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie Autorki i Czytaczki
Dominique
Witam!!!
OdpowiedzUsuńTeraz pewnie będzie lawina niegrzecznych mamusiek na blogu:)po ddtvn ja takze wklepalam stronkę i jestem...fajnie tu u was więc ja też się przyłączam do towarzystwa (nie)idealnych mamusiek:)Krystyna mamusia rocznego Maksia:)Pozdrawiam
Witajcie ogladalam Dziejszy Program TVN i jestem pod wrazeniem I chętnie sie do Was przyłącze. Jestem mama prawie 4 letniego Bartosza i Miesięcznej Oli. Serdecznie Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńWitam :)
OdpowiedzUsuńJa również po obejrzeniu DDTV w którym wystąpiły niegrzeczne mamuśki uświadomiłam sobie, iż niedługo mnie to spotka.... a raczej już staje przed wszystkimi tymi decyzjami :/ odnośnie wyprawki dla malucha i "dobrymi radami" rodziny... A to co napisała Dominique i ciężarnej i jej problem dotyczy mnie w 100%.
Pozdrawiam wsyzstkie mamuski te obecne i przyszle!!
Kurcze, fajnie ża taki odzew, nie przypuszczałabym :)
OdpowiedzUsuńWitam!!!
OdpowiedzUsuńoczywiście oglądałam DDTVN! dzieki Wam za to ze głośno mówicie o tak wielu ważnych problemach !
Z miłą chęcią dołaczę do Waszego grona :)
do napisania
Witam, fantastyczne miejsce. Normalne! Dla normalnych mam, które są też kobietami, dziewczynami, mają swoje życie, plany i marzenia, które niekoniecznie służą zawsze i wyłącznie dziecku.
OdpowiedzUsuńGratuluję dzisiejszego występu w DDTVN!
Wooow!!! Super ze tyle nas juz jest :) A ja mowilam Wam, ze na dzien Matki to normalnie pochod Niegrzecznych bedzie mozna zrobic :)
OdpowiedzUsuńPS. Czy material jest gdzies w sieci? Niestety dzis w pracy bylam i nie moglam Was ogladac.
Obejrzałam Was w DDTVN i wpadłam tu od razu mimo że moje dwa potworki bardzo mi to utrudniały udało mi się przeczytać tylko jeden artykuł ale nadrobię to z pewnością po nocach, proszę o przygarnięcie do grona Niegrzecznych Mamusiek - Małgośka mama Gabriela i Nikodema
OdpowiedzUsuńi ja dołączam, bo to całe macierzyństwo wygląda inaczej niż większość opisuje!! wiem, że nie jestem sama z myślami,że czasem mam ochotę własne dziecko udusić, że nie muszę pięknie przy tym wyglądać i że włączenie tv dla uspokojenie dziecka nie jest niczym złym...
OdpowiedzUsuńFAJNIE ZE ZOBACZYLAM WAS DZISIAJ W DDTVN. ZARAZ TEZ WESZLAM NA WASZA STRONE I CHETNIE DOLACZE DO GRONA.
OdpowiedzUsuńANETA, MAMA DWOCH LOBUZOW:2,5 LETNIEGO ORAZ 11 MIESIECZNEGO.
Tak naprawdę to chyba wszystkie bywamy niegrzeczne, bo nie da się być idealną matką 24h na dobę. Każda z nas pozwala sobie na odrobinę egoizmu i nie uważam, żeby było to coś złego. Dzieci są wspaniałym darem, ale czy ich posiadanie musi oznaczać, że mamy im się całkowicie poświęcać, rezygnując z własnych przyjemności? Uważam, że mamy prawo do bywania egoistkami bez poczucia winy. Dobrze wiedzieć, że nie jest się odosobnionym w tym wszystkim. Będzie mi miło poczytać Wasze przemyślenia. Gosia mama 4-letniej Oli
OdpowiedzUsuń