niegrzecznemamuski.blogspot.com

środa, 3 lutego 2010

DDTVN

PONIŻEJ WSPOMNIANY LIST OD PANI Z DDTVN... KTO MA OCHOTE WYSTĄPIĆ W TV?!?

Witam serdecznie:)

Jestem reporterką w programie "Dzień Dobry TVN" i przygotowuje materiał filmowy o "Niegrzecznych mamuśkach". Bardzo zależy mi na rozmowie telefonicznej z Panią. Mój numer telefonu to 691 592 480. Jeśli znajdzie Pani wolną chwilę, bardzo proszę o kontakt. (również mailowy H.Jewsiewicka@tvn.pl)

Hania Jewsiewicka
Dzień Dobry TVN

2 komentarze:

  1. Kasiu: nie po to wybralam specjalizacje na dziennikarstwie "magazyny kolorowe", żeby teraz do tv się pchać ;) ja niemedialna jestem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myśle że fajnie by było gdyby zaczeło się rozmawiać w tym temacie i idylliczny obraz idealnej matki wiecznie uśmiechniętej, głasczącej po główkach swą dziatwę że tak to ujmę poetycko zastąpionoby bardziej realistycznym obrazem ;) Ja niebardzo mam czas i generalnie jak to Eliza powiedziała 'niemedialna jestem' ;) Ale fajnei by było gdyby chociaż kilka mamusiek poszło :)

    OdpowiedzUsuń