Wezmę te wzory pod uwagę, przygotowując pisanki :) Wesołych Świąt
Boskie te bobasy!Piękne pisaneczki:)Wesołych Świąt,mokrego dyngusa!Napewno będą radosne z naszymi maluchami:):):)
Cudowne! Wesołego Jajka wszystkim matkom- wariatkom :) !!!
wielkie dzięki!wesołego jajka!!
Alleluja ;phahahaha - dobre :) przepięknie wykonane pisaneczki :)
zainspirowały mnie te pisanki! moje Pszczółki uwaga nadchodzi Mama z... farbkami! chowajcie pupki!;o))
Pisanki-słodziaki. Wszyskim grzecznym i niegrzecznym mamuśkom życze wesołych świąt
ślicznusie;))))
Wezmę te wzory pod uwagę, przygotowując pisanki :) Wesołych Świąt
OdpowiedzUsuńBoskie te bobasy!Piękne pisaneczki:)
OdpowiedzUsuńWesołych Świąt,mokrego dyngusa!Napewno będą radosne z naszymi maluchami:):):)
Cudowne! Wesołego Jajka wszystkim matkom- wariatkom :) !!!
OdpowiedzUsuńwielkie dzięki!
OdpowiedzUsuńwesołego jajka!!
Alleluja ;p
OdpowiedzUsuńhahahaha - dobre :) przepięknie wykonane pisaneczki :)
zainspirowały mnie te pisanki! moje Pszczółki uwaga nadchodzi Mama z... farbkami! chowajcie pupki!;o))
OdpowiedzUsuńPisanki-słodziaki.
OdpowiedzUsuńWszyskim grzecznym i niegrzecznym mamuśkom życze wesołych świąt
ślicznusie;))))
OdpowiedzUsuń