Hej,
Pisze do Was w sprawie jakich pewnie macie nie mała, ale chciałabym WAS prosić o pomoc.
Chodzi o mała dziewczynkę, która choruje na neuroblastom – złośliwy nowotwór.
Zosia to rówieśniczka mojej córki, poznałyśmy się na forum dla oczekujących na dzidzie już prawie 2 lata temu. Urodziła się zdrowa, ale po pewnym czasie zaczely się problemy miała anemie i pojawil się na skroni guz.. okazalo się ze to rak, którego ma masę przerzutów w swoim małym ciałku. Na dzień dzisiejszy Zosia jest po autoprzeszczepie we wrocławskiej klinice.
Wraz z pozostałymi dziewczynami robimy co możemy by im pomóc ( same robimy składki, wysylamy pieluchy, ubrania zabawki). Teraz potrzebna jest krew i pieniądze. Nawet najmniejsze wplaty pomogą rodzicom w miare normalnym funkcjonowaniu i skupieniu się na zdrowiu dziecka..
Jeżeli będziecie mogły nam pomóc będziemy bardzo wdzięczne. Każdy wpis na Waszym blogu da nam możliwość pomocy Zosi i jej mamie Judycie.
Poniżej wklejam linki:
BLOG ZOSI, gdzie jest info o zbiórce krwi jak i pieniążków
Nasze forum
Pozdrawiam serdecznie
Dagmara








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz