Uwaga Mamuski,
jak pewnie zauważylyscie nasza domena (niegrzecznenamuski.pl) zostala podkupiona przez firmę, która pod haslem "niegrzeczne" rozumie troche cos innego...
My jestemy ciągle obecne pod adresem niegrzecznemamuski.blogspot.com :)
poniedziałek, 14 lutego 2011
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)








Ogólnie ciekawa historia :) Dobrze, że mały bąbelek się chowa :)
OdpowiedzUsuńCóż pozostaje tylko życzyć szczęścia i zdrowia, bo wspaniałą rodzinkę już posiadasz :)
Pozdrawiam, www.kyodays.blogspot.com